"Yakın zamanda 2-3 Uzman hekimle..."

Sakarya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Hasan Sağlam tuhaf bir açıklama yaptı ama bu arada Kaynarcalılara uzman doktor müjdesi de verdi.

Admin
AdvertSakarya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Hasan Salih Sağlam, "Kaynarca Devlet Hastanesi'nde doktor yok" başlıklı haberimize verdiği cevapta, "Dahiliyeci arkadaşımız (Ferhat Çetin) akademisyen oldu, ayrıldı. Kendisine neden akademisyen oldu diyebilir miyiz. Aile hekimi arkadaşımız da (Miray Soydanser) yıllık iznini kullanıyor. Olay bundan ibaret. Acil servisimiz gece gündüz çalışıyor" dedi. 
 Genel Sekreter Hasan Sağlam bu açıklamasıyla haberimizden farklı bir şey söylemiyor; ancak sözleri "Merdi kıpti şecaat arzederken sirkatin söyler. (Çingenenin merdi, kendini överken hırsızlığını söyler başka bir deyişle mert çingene hırsızlığıyla övünür demektir. övünülmiyecek şeylerle övünülmez anlamında kullanılır" deyimini hatırlatıyor. 
Basına yaptığı açıklamada acil servis dışında hastanede pratisyen ve uzman doktor kalmadığını doğrulayan Sağlam'ın, "Yakın bir zamanda 2 - 3 uzman hekimle hastanemizi destekleyeceğiz" sözleri sorunu çözüm yolunda umut verici oldu. 
Sakarya Halk Gazetesi Sakarya'daki tüm hastanelerin en üst yöneticisi konumundaki Hasan Sağlam'ın açıklamasını manşetten yayımladı. - SEDAT BALTA

hasan sağlam kaynarca devlet hastanesi doktor yok uzman
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Burada genç çalışmıyor çünkü tedbir yok. Oraya ancak muhtaç olan biri gider''
 İlçe kongreleri Kaynarca ile başlayacak
İlçe kongreleri Kaynarca ile başlayacak