Advert

Genel Sekreter İsmail Turan'a takdir ve plaket

Kaynarca Esnaf ve Sanatkarlar Odası Genel Sekreteri İsmail Turan, Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği tarafından denetlemelerde birinci olduğu için takdir ve plaket ile ödüllendirildi.

Genel Sekreter İsmail Turan'a takdir ve plaket
Genel Sekreter İsmail Turan'a takdir ve plaket Admin
Advert

Birlik Başkanı Hasan Alişan, Sakarya'da Birliğe bağlı 62 oda arasında 2017 yılında yapılan denetimlerde görevini mükemmel şekilde yaptığı belirlenen Kaynarca Oda Genel Sekreteri İsmail Turan'ı Genel Kurul'da yaptığı konuşmasında övgü dolu sözlerle tebrik etti. 
Sakarya'da SESOB'a bağlı 62 oda arasında birinci olan, İsmail Turan'a verilen takdir belgesinde, "Görevlerinizi ilgili kanun ve yönetmelik hükümlerine uygun ve mükemmel bir şekilde, zamanında aksaklığa meydan vermeden üstün bir görev anlayışı ile yerine getirmekteki gayretiniz, görevinizi yüksek meslek ve görev heyecanı ile büyük bir dirayet ve özveriyle yürütmekte olmanız takdire şayandır" ifadesine yer verildi.
Oda Genel Sekreteri İsmail Turan'a plaketi Afyon'da gerçekleştirilen İstişare toplantısında Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban tarafından verildi. - SEDAT BALTA

 

ismail turan kaynarca esnaf kefalet kooperatif odası genel sekreteri ödül plaket
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yüz yüze eğitim nasıl olacak?
Yüz yüze eğitim nasıl olacak?
Fındık hırsızlarına karşı silahlı devriye
Fındık hırsızlarına karşı silahlı devriye