Advert

Kaynarca Belediyesi'nden tanıtım atağı

Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel, "Çadırını kap Karaboğaz'a gel" tanıtım kampanyasıyla Karaboğaz Sahili'ni turizme açıyor.

Kaynarca Belediyesi'nden tanıtım atağı
Kaynarca Belediyesi'nden tanıtım atağı Admin
Bu içerik 5409 kez okundu.
Advert

Kaynarca Karaboğaz Sahili uzun ve geniş kumsalı, bakir doğasıyla, dünyanın eşsiz güzelliklerinden Acarlar Longozu boyunca uzanıyor. 
Bugüne kadar yolunun ve altyapısının olmaması nedeniyle doğası korunmuş, çarpık yapılaşmadan etkilenmeyen 6 kilometre uzunluğundaki Karaboğaz Sahili bu yıl Kaynarca Belediyesi tarafından yapılacak kampanya ile tanıtılacak.
Kaynarca Karaboğaz arasındaki  yolun asfaltlanması ulaşım sorunu ortadan kalkıyor. 
Kaynarca Belediyesi tarafından sahilde yapılan kafeterya ve çeşitli düzenlemelerle bölge çadır turizmine açılacak. 
Agora AVM'de yakında başlayacak "Kaynarca Günleri" etkinliğinde "Çadırını Kap Karaboğaz'a Gel" isimli kampanyanın ilk tanıtımları yapılacak. 
Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel, "Çadırını alıp Karaboğaz'a gelenlere biz Belediye olarak her türlü kolaylığı sağlayacağız. Çadır yeri parası almayacağız. Elektrik, su ve benzer konularda yardımcı olacağız. Doğa tutkunları Kaynarca Belediyesi'nin ev sahipliğinde ağırlayacağız" dedi. 
Kaynarca Belediyesi daha önce hiç bir tesisin bulunmadığı sahile Gençlik Merkezi adıyla içinde tuvalet ve duşların bulunduğu bir bina yaptı. Projeyle birlikte hizmete açılacak. / SEDAT BALTA

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Panik yapma sofranı boş bırakmayacağız
Panik yapma sofranı boş bırakmayacağız
Hastanelerde önemli düzenleme!
Hastanelerde önemli düzenleme!