Kaynarcalıyı yalnız bıraktılar

CHP İl Başkanı Erdoğan Isır, "Kaynarca'da karşılaştığımız en üzücü olay ise, yurttaşlarımızın ve Esnaflarımızın yalnız bırakılması, halkımız kendi çabasıyla yaralarını sarmaya çalışıyor. Bir esnafımız çok güzel bir sözü vardı bugün “ Yetkililer gelsinler bir merhem sürsünler, çok bir şey istemiyoruz lakin kimseyi yanımızda göremiyoruz” bu zor günlerde Yurttaşlarımıza el uzatmayacaksınız da ne zaman ziyaret edeceksiniz.

Kaynarcalıyı yalnız bıraktılar
Kaynarcalıyı yalnız bıraktılar Admin
Bu içerik 3028 kez okundu.
Advert

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Erdoğan Isır, Kaynarca İlçe Başkanı Ersan Ceylan ve il yöneticileri Kaynarca ilçesinde incelemelerde bulundu. İlçede yapılan incelemeler, esnaf ve yurttaş ziyaretlerinden sonra Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Erdoğan Isır açıklamalarda bulundu.

Isır yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
"Pazar günü Kaynarca İlçemiz büyük bir felaketin eşiğinden dönmüştür, Can kaybı olmaması tek tesellimizdir. Hafta içi olsa daha üzücü olaylarla karşılaşabilirdik. İki saat içersinde metrekareye düşen yağış miktarı çok fazladır. Doğal bir afetin önüne hiçbirimizin geçmesinin imanı yoktur. Fakat bugün yaptığımız ziyaretlerde ihmallerin olduğunu ve göz göre göre bu afete davetiye çıkarıldığını gördük.

film izle

Yurttaşlarımız üç yıldır bu sorunla karşılaştıklarını, fakat bu sene ki selin daha kuvvetli olduğunu belirttiler. İncelemelerimizde gördük ki, dere ıslah çalışması yapılmış, maalesef ben dere diyemiyorum, bir kanal bu etrafına duvar örülmüş. Çok acil bu kanalın genişletilmesi gerekmektedir, önlem alınmazsa gelecek yıllarda daha büyük sorunlarla karşılaşabilir Kaynarca İlçemiz.

Ve köprülerin alçak yapılması, ortalarına direk konulması,  moloz yığınlarıyla suların birikmesine sebep olmuş, bu iki köprüde de kısa sürede önlem alınması gerekiyor.

yabancı dizi izle

Karşılaştığımız en üzücü olay ise, yurttaşlarımızın ve Esnaflarımızın yalnız bırakılması, halkımız kendi çabasıyla yaralarını sarmaya çalışıyor. Bir esnafımız çok güzel bir sözü vardı bugün  “ Yetkililer gelsinler bir merhem sürsünler, çok bir şey istemiyoruz lakin kimseyi yanımızda göremiyoruz” bu zor günlerde Yurttaşlarımıza el uzatmayacaksınız da ne zaman ziyaret edeceksiniz.

Hiçbir yetkili görmedik, Büyük Şehir 50 araç gönderdiğini söylemiş, gördüğümüz iki araç vardı. Panolara 1,3 milyar liralık alt yapı yatırımı yaptık diyerek reklam yapmasını biliyorlar. Nedense son günlerde alt yapı iflas işaretleri veriyor. Başkan çık açıklama yap alt yapı yatırımı nelere yapıldı Şehir S.O.S veriyor.

dizimag

Büyük Şehir Başkanımız sularda akmıyor, gerçi Sakarya da su çeşmeden içilir diyorsunuz, önce belediyelerde su damacılarını kaldırın, bardak suları önünüze koymasınlar ve bırakın su içmeyi çeşmeden Kaynarca da su akmıyor.

İçimiz parçalandı, Cami Hocası tek başına camiyi temizliyor, iki gündür böyle diyor, esnaf ailecek dükkânın içinde, kimi esnafımız çökmüş dükkânın içene bir yardım eli bekliyor. Kaynarcaya tüm İlçelerimiz birkaç araç gönderse, birkaç elaman çoktan sorun çözülürdü.

dizi izle

Yetkilerimize seslenmek istiyorum Kaynarca İlçemizi yalnız bırakmayın, başka bir ilde olsa Ulusal basına düşer her yerden yardım gelirdi. Sizler bir şey yok diyerek kabahatlerinizi örtmeye çalışıyorsunuz.

Tüm Kaynarca Halkına çok geçmiş olsun diyorum.."

https://dizimag.org/
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaynarca Spor'da başkan ve yönetim değişti
Kaynarca Spor'da başkan ve yönetim değişti
Hastaneye tazminat davası
Hastaneye tazminat davası