Kadın adaylar desteklenmeli...

CHP Kaynarca Belediye Başkan Adayı Nalan Akçay, Kadın Adayları Destekleme Derneği Sakarya Temsilcisi Songül Kocatepe'yi ziyaret etti. Kocatepe, 'Siyaset kadınlarla güzelleşecek. Kadın yöneticilerin olduğu yerde doğaya, insana hizmetin iyi olacağından" şüphemiz yok diyerek, hangi siyasi partiden olursa olsun kadın adayların desteklenmesi için çağrıda bulundu.

Kadın adaylar desteklenmeli...
Kadın adaylar desteklenmeli... Admin
Bu içerik 1420 kez okundu.

Kadın muhtar adaylarının ziyaretinden sonra Kaynarca Belediye Başkan Adayı Nalan Akçay da Ka.Der Sakarya temsilciliğini ziyaret etti.

Ziyaretinde siyasette kadınların daha çok varlık göstermesini gerektiğini dile getiren Nalan Akçay, kadın adayları her alanda görmek istediklerini dile getirdi.

Kader Sakarya Temsilcisi Songül Kocatepe ise'Siyaset kadınlarla güzelleşecek.Kadın yöneticilerin olduğu yerde doğaya insana hizmetin daha iyi olacağından şüphemiz yok' dedi.  Hangi siyasi parti ve hangi görüşten olursa olsun kadın adayların hepsine destek için hazır olduklarını vurgulayan Songül Kocatepe siyasi partilerin yetkili makamlarına da kadın adaylara pozitif ayrımcılık yapmaları için çağrıda bulundu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeyhtımarı'nda seracılık eğitimine başlandı
Şeyhtımarı'nda seracılık eğitimine başlandı
Atık su da sıra bize gelebildi
Atık su da sıra bize gelebildi