Advert

Selahattin Sağır'dan o binayla ilgili açıklama

Kaynarcahaber.com'a açıklamada bulunan Selahattin Sağır kendisinin kimseyi mağdur etmediğini belirterek, bu olayda ben de mağdurum. Tosun ailesinin açtığı dava sonuçlandı, hukuk kararını verdi. Başkalarının yarattığı mağduriyet orada oturan insanları ve benim sorumluluğum dışındadır dedi.

Selahattin Sağır'dan o binayla ilgili açıklama
Selahattin Sağır'dan o binayla ilgili açıklama Admin
Advert

Arzu Tosun'un davacı olduğu Kaynarca Asliye Hukuk Mahkemesi'nin 14 Şubat 2019 tarihli kararı ise şöyle: "Eksik ifa nedeniyle oluşan 42 bin tl tazminatın 17/07/2014'den itibaren işleyecek yasal faiziyle birlikte davalı Alkuşlar Hazır Beton ....şirketi ve davalı R.K'den müştereken ve müteselsilen alınarak davacıya verilmesine, fazlaya ilişkin talebin reddine, diğer davalılar ..... yönünden husumet yokluğu nedeniyle reddine .. (karar verildi.)
Kararda Davacı Arzu Tosun'un Bölge Adliye Mahkemesi'ne itiraz hakkı olduğu belirtildi. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hüseyin TOSUN     2019-03-13 Selahattin yalan söyleme senin mağdur değilsin. 1 nolu daireyi sattığınız kişi parayı sana vermiş. Resmiyete HÜSEYİN Ak adına kayıtlı. Kimse binada oturmuyor orası %55 seviyesinde niye insan oturuyor diye yalan söylüyorsun. Sen müteahhit misin? Binada hissen mi var? Niye yüklenici gibi imza atıyorsun? Mahkeme istinaf mahkemesinde olduğunu biliyorsun niye mahkeme sonuçlandı diyorsun. Kul hakkı yiyenlere hakkımızı helal etmiyoruz bir kere bile duruşmaya gelmedin. Bizi yok saydiniz şimdi mağdur
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yüz yüze eğitim nasıl olacak?
Yüz yüze eğitim nasıl olacak?
Fındık hırsızlarına karşı silahlı devriye
Fındık hırsızlarına karşı silahlı devriye