İsa Soysal, "Zeynur Özel ve ekibi Niyazi Öztürk'ü destekliyor."

AKP Belediye Başkan Adayı Murat Kefli'nin 10 yıldan beri görevde olduğunu ama hiç bir hizmet vermediğini ifade eden İsa Soysal, Kaynarca Belediye Başkan Adayı Zeynur Özel'in ise Saadet Partisi Adayı Niyazi Ergün Öztürk'ü desteklediğini savundu. OSB'lerde Kaynarcalılar varken Doğu'dan gelecek işçiyi çalıştırılmasına izin vermeyeceğini iddia eden Soysal, "Fabrika sahiplerini ayağıma çağıracam, arkadaş sana eleman lazımsa benden isteyeceksin" diyeceğim dedi.

İsa Soysal,
İsa Soysal, Admin
Bu içerik 3408 kez okundu.
Advert

Dağağzı Köyü'nde kahvehane konuşmasında halka hitap eden Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı İsa Soysal AKP ve Saadet Partisi adaylarını eleştirdi. 
AKP Belediye Başkan Adayı Murat Kefli'nin 10 yıldan beri görevde olduğunu ama hiç bir hizmet vermediğini ifade eden İsa Soysal, Kaynarca Belediye Başkan Adayı Zeynur Özel'in ise Saadet Partisi Adayı Niyazi Ergün Öztürk'ü desteklediğini savundu. 
İsa Soysal, "Şu anda Zeynur Özel Niyazi'nin arkasında bunu açık seçik söylüyorum. Bunun adayı da o" dedi. 
Siyasi kulislerde AKP Kadın Kolu üyelerinin, eski kadın kolu ve gençlik kolu başkanlarının da Saadet Partisi Adayı Niyazi Ergün Öztürk'ü desteklediği konuşuluyor. 
FABRİKA SAHİPLERİNİ AYAĞIMA ÇAĞIRACAM
İsa Soysal Dağağzı Köyü'nün eksikliklerini belirlediğini ifade ederek şöyle konuştu: "Düğün salonu için ek bina ve gençlerimize halı saha yapacağız. Bunlar için size söz veriyorum. Burası hayvan ticareti yapan bir köy hayvan pazarı isteniyormuş onu da yaparız arkadaşlar. Siz ne derseniz o olacak. Biz belediyeyi sizle birlikte yöneteceğiz. OSB'lerde çalışacak personel Kaynarcalı olacak. Doğu'dan, Güney Doğu'dan gelip te burada insanlar çalışmayacak. Ben ne yapacam belediye başkanı olduğum zaman arkadaşlar. O fabrika sahiplerini ayağıma çağıracam. Arkadaş sana eleman lazımsa benden isteyeceksin. Ben sana eleman verecem. Bu şekilde olacak. Olmuyor mu, hiç sıkıntı yok gerekli müeyyiyedi (cezayı) biz yaparız. İşyeri sahibi belediye ile iyi geçinmek zorunda. Onu da sağlarız yani. Hiç sıkıntı yok. Şimdi bizim gençlerimiz boş gezerken başkası çalışmayacak arkadaşlar" dedi. 
İsa Soysal'ın konuşmasından sonra izleyenlerin alkışları ve klarnet davullarla uğurlandı. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
MUHAMMET     2019-03-24 helal olsun İsa başkan vallahi herkes yalan dolan peşinde senden iyisi yok bizden tam destek sana
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaynarca Spor'da başkan ve yönetim değişti
Kaynarca Spor'da başkan ve yönetim değişti
Hastaneye tazminat davası
Hastaneye tazminat davası