Instagram Video Downloader
Advert

Saadet Partisi'nden görkemli final

Saadet Partisi Kaynarca Belediye Başkan Adayı Niyazi Ergün Öztürk köy seçim çalışmasını görkemli bir kapanışla bitirdi. Kaynarca'ya bağlı 41 köy ve mahallelerinde seçim çalışmalarını tamamlayan Saadet Partisi ekibi son haftayı ilçe merkezine ayırdı.

Saadet Partisi'nden görkemli final
Saadet Partisi'nden görkemli final Admin
Bu içerik 3606 kez okundu.

Seçim kampanyasının son köy ziyaretini Uğurlu Köyü'ne yapan Saadet Partisi 80 araçlık konvoyu ve kalabalık grupla gittikleri köyde vatandaşlarca karşılandı. 
Kahvehanede konuşan Saadet Partisi Adayı Niyazi Ergün Gündüz, "İçinizden biri olarak yanına çok rahat gelinebilen bir Başkan olacağım. Bize makam, mevki lazım değil. Gelin Kaynarca'yı hep birlikte yönetelim, Kaynarca'ya sahip çıkalım. Belediye başkanı olursam sizlerle birlikte çok güzel şeyler yapacağız. Kaynarca Belediyesi ticarethane değildir. Kaynarca Belediyesi hizmet kurumudur. Çünkü ordaki parada tüyü bitmemiş yetimin hakkı vardır arkadaşlar. Allah'ın izniyle 1 Nisan'da göreve geldiğimiz andan itibaren Kaynarca Belediyesi olarak 2 ziraat mühendisi arkadaş alacağız. Çiftçilerimize en iyi hizmeti verme gayreti içinde olacağız" dedi. 
Kalabalık konvoy ve ilçe merkezindeki seçim bürosuna her köyden gelen geniş katılım Yeni Oluşumcuları memnun etti. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X