Advert

Büyükçekmece'de tarihte görülmemiş olaylar yaşanıyor

Kaynarcalı hemşehrimiz Hasan Akgün'ün yeniden Belediye Başkanı seçildiği Büyükçekmece’ye seçim öncesi 11 bin 186 kişinin ikamet kaydının taşındığı iddiaları üzerine polis bu sabah operasyon başlattı. Polisler “ikametgahlarını aldırdıkları’ iddiasıyla bazı evlere baskın yapıyor. Öte yandan Sakarya Milletvekili AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz'un suçlamalarına yanıt verildi.

Büyükçekmece'de tarihte görülmemiş olaylar yaşanıyor
Büyükçekmece'de tarihte görülmemiş olaylar yaşanıyor Admin
Advert

Büyükçekmece’de ismini vermek istemeyen bir yurttaş  “sandıkla geldiler, sandıkla gideceklerine inanmıyorlar. Bu kadarını da beklemiyorduk” dedi.

CHP’nin önceki dönem milletvekili Barış Yarkadaş’ta twitter’dan, “AKP’nin inadı Büyükçekmece’yi adeta büyük bir karakola çevirdi. Her yer polis kaynıyor ve tüm seçmenler ‘şüpheli’ muamelesi görüyor. Bu arada yeniden açılan 51 sandığın ilkinde yapılan sayım sonrası AKP’nin oyu 1 adet düştü. ‘Sondaj’ adı altında Türkiye’nin enerjisi emiliyor…” dedi.

AKP Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, 'un açıklamalarına CHP Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün adına yanıt verildi. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yüz yüze eğitim nasıl olacak?
Yüz yüze eğitim nasıl olacak?
Fındık hırsızlarına karşı silahlı devriye
Fındık hırsızlarına karşı silahlı devriye