Büyükşehir bu meydana 12 milyon lira harcadı

Adapazarı'nda yenilenen ancak vatandaşlarca beğenilmeyen Demokrasi Meydanı'nına harcanan para Kaynarca, Söğütlü, Taraklı ve Karapürçek ilçe belediyelerinin 1 yıllık bütçesinden fazla...

Büyükşehir bu meydana 12 milyon lira harcadı
Büyükşehir bu meydana 12 milyon lira harcadı Admin
Advert

DEMOKRASİ MEYDANI BEĞENİLMEDİ

Eski Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun, “Şehrin meydanları o şehrin ruhunu yansıtır” diyerek başlattığı Demokrasi Meydanı Projesi beğenilmedi. Harcanan para ise Kaynarca ilçe belediyesi'nin 45 mahallesine harcadığı paranın çok üstünde...

Atatürkçü Düşünce Derneği tarafından yapılan açıklamayla Atatürk Anıtı’nın konulduğu yer ve arkasındaki tabela keşmekeşi eleştirildi. Sakaryalı vatandaşlar bu eleştiriye sosyal medya sayfalarında destek verdiler.

Havaların ısınması ile Demokrasi Meydanı’na konulan ahşap oturaklar dolarken vatandaşlar meydanın eski halinin daha iyi olduğu 11 milyon liranın harcandığı meydanın çok daha iyi olması gerektiği konusunda görüş belirtiyorlar. Yeni seçilen Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin israf etmeyeceğine inandığını ifade eden bir şehir sakini, “Bizim Taraklı Belediyesi’nin yıllık geliri 9 milyon lira buraya 12 milyon harcanmış. Bu para Söğütlü, Karapürçek, Kaynarca, Taraklı ilçe belediyelerinin bir yıllık bütçesinden fazla” diyor. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Yazık     2019-04-13 Yetkili kişiler kendi cebinden yaptırcak olsa 1 milyon harcarken 1milyon kez düşünür yapılan yatırım tamamen yazık zaten eski halinden bi değişiklik yok.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Burada genç çalışmıyor çünkü tedbir yok. Oraya ancak muhtaç olan biri gider''
 İlçe kongreleri Kaynarca ile başlayacak
İlçe kongreleri Kaynarca ile başlayacak