Seçmen taşıdı iddiaları yalan(!)

Seçim usulsüzlükleri iddiası ve seçim kurullarına yapılan seçim iptal edilsin başvurularıyla Türkiye gündemine gelen İstanbul Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün Kaynarca’nın Turnalı Köyü’nden…

Seçmen taşıdı iddiaları yalan(!)
Seçmen taşıdı iddiaları yalan(!) Admin
Bu içerik 4095 kez okundu.

KAYNARCA ÜZGÜN

Seçim usulsüzlükleri iddiası ve seçim kurullarına yapılan seçim iptal edilsin başvurularıyla Türkiye gündemine gelen İstanbul Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün Kaynarca’nın Turnalı Köyü’nden… Kaynarca’da sevilen insanlardan biri olan Hasan Akgün Kaynarca Belediyesi’ne verdiği destekler nedeniyle de takdirle anılıyor. Hasan Akgün köyüne yaptırdığı ilköğretim okulu ve sosyal tesislerle de adını yaşatıyor.

Kaynarca ilçe merkezindeki bulvarın adı da onun adını taşıyor: “Doktor Hasan Akgün Bulvarı”

 

SEÇMEN TAŞIDI İDDİALARI YALAN

Seçmen taşıdı iddialarının yalan olduğunu iddia eden  Kaynarcalı hemşehrileri, “Kendi köyü Turnalı’da 722 seçmen kayıtlı, daha önceki seçimler de de 600’ün üstünde oy vardı, seçmen artışı var, eksilme yok, kaydırma olsa buradan olurdu” diyerek tepkilerini dile getirdiler.

Turnalı Mahallesi’nde Cumhur İttifakı’nın adayı CHP’ye yalnız 5 oy çıktı. CHP ilçe Başkanı Ersan Ceylan daha önce 30’a yakın oy çıktığını ancak AK Parti Belediye Başkan Adayı’nın Turnalı köyünden olmasının etkili olduğunu belirtti. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeyhtımarı'nda seracılık eğitimine başlandı
Şeyhtımarı'nda seracılık eğitimine başlandı
Atık su da sıra bize gelebildi
Atık su da sıra bize gelebildi