Sakarya Gazeteciler Cemiyeti'nden başkanlara ziyaret

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu 31 Mart seçimlerinde göreve gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Yardımcısı Sedat Balta, Ekrem Yüce'den Kaynarca geçmiş dönemlerde geri bırakıldığı için pozitif ayrımcılık yapmasını istedi.

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti'nden başkanlara ziyaret
Sakarya Gazeteciler Cemiyeti'nden başkanlara ziyaret Admin
Bu içerik 1259 kez okundu.
Advert

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı Kaynarcahaber.com Genel Yayın Yönetmeni Sedat Balta ziyarette Ekrem Yüce'ye başarılar diledi, Kaynarca'nın geçen dönemlerde hizmetlerde geride kaldığını belirterek, "Diğer ilçelere yetişebilmek için yeni dönemde Kaynarca'ya pozitif ayrımcılıkta bulunun" dedi. 

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ise, Kaynarcalıların kendisine güvenlerini gösterdiklerini belirterek, "Kaynarcalıların güvenine layık olacağım" dedi. 

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur ve Yönetim Kurulu üyeleri ilk olarak Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. 

Matur ziyaret sırasında Başkan Yüce’den Sakarya’nın önünü açacak hizmetler beklediklerini belirtti. Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce de, Sakarya’nın geleceğine yatırım yapacaklarını ifade ederek “ Sakarya’nın güçlü basını var. Çalışmalarımızda basının eleştirilerinden yararlanarak şehrimize hizmet edeceğiz” dedi. 

HEDEF REFAHI ARTIRMAK
Başkan Ekrem Yüce Sakarya halkının verdikleri oylarla kendilerine büyük bir sorumluluk yüklediğini belirtirken “ O büyük sorumluluk bize büyük de heyecan ve enerji veriyor. Sabahın erken saatlerinden, gecenin geç saatlerine kadar bu şehrin sorunlarının çözümü için, yaşanabilirlik seviyesini arttırmak için çabalayacağız.  En büyük hedefimiz de şehirdeki refah düzeyini arttırmak.  Projelerimiz var. Bütçemizi biliyoruz. Ek kaynaklar bularak her birini hayata geçireceğiz” şeklinde konuştu.  

MUTLU IŞIKSU'YA ZİYARET

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur ve Yönetim Kurulu üyeleri daha sonra Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’yu ziyaret etti. Ziyaret sırasında konuşan SGC Başkanı Matur,” Sizden Adapazarı sevgisiyle, Adapazarı’na hizmet eden bir başkan istiyoruz” dedi.  Adapazarı Belediye Başkanı  Mutlu Işıksu  geçmişte bu şehre hizmet eden herkesi hayırla yad ettiklerini belirtirken “ Biz de 7/24 esasıyla, geceli gündüzlü  çalışarak hayırla anılmak istiyoruz” ifadelerini kullandı. 

Başkan Mutlu Işıksu belediyede 3 başkan yardımcılığı değişikliğine gittiklerini, müdür kadrolarında ise kısa vadede bir değişikliğe gidilmeyeceğini belirtirken “ Biz işini doğru yapan herkesle çalışmaya varız. Gündüz ziyaretlerden vakit buldukça ve gece geç saatlere kadara yönetici arkadaşlarımızla ‘şehre neler veririz’ diye tartışıyor ve 6 aylık bir stratejik plan çalışması yapıyoruz  ”dedi. SGC Yönetim Kurulu ziyaretlerine televizyoncu Ahmet Bağ ve gazeteci Fatma Sak da katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaynarca Spor'da başkan ve yönetim değişti
Kaynarca Spor'da başkan ve yönetim değişti
Hastaneye tazminat davası
Hastaneye tazminat davası