Instagram Video Downloader

Karanlıktan Çıkış Yolu Vardır

Yazarımız Op. Dr. Aytekin Ertuğrul siyasal deneme yazılarından oluşan 18'inci kitabı, "Karanlıktan Çıkış Yolu Vardır" isimli kitabında Cumhuriyeti yıkma hareketlerinin başında açık bütçeler ve laik eğitimden uzaklaşmaları gösteriyor. Ertuğrul kitabının konusunu şöyle özetliyor:

Karanlıktan Çıkış Yolu Vardır
Karanlıktan Çıkış Yolu Vardır Admin
Bu içerik 4982 kez okundu.

Yazarımız Op. Dr. Aytekin Ertuğrul’un 18'inci Kitabı “ Karanlıktan Çıkış Yolu Vardır. TOGAN yayınlarından çıkan Siyasi Deneme yazıları gerçekten yol gösterici ve aydınlatıcı rehber niteliğinde. 

  Yazar Aytekin Ertuğrul, kitabınızın konusu nedir sorusunu şöyle yanıtlıyor: "Bu kitabımın konusu da diğer kitaplar gibidir. 14 Mayıs 1950 tarihinde başlayan Cumhuriyetimizi yıkma hareketlerinin en önemli iki uygulaması olan açık bütçeler ve laik eğitimden uzaklaşmaları konu almaktadır.

Özetle diyebiliriz ki eğitimi bozulmuş,  parası bozulmuş ve biz bu günlere getirilmişiz. 14 Mayıs 1950 de 280 kuruş olan bir ABD doları bu gün (24 Nisan 2019) itibari ile 5.882.000 TL dir 280 kuruşu 3 TL kabul edelim ve bölelim.5.882.000:3=1.900.000. Be ne demektir. Bu şu demektir.14 Mayısta iktidara gelen demokrasi kahramanlarının ve destekçileri + Haçlıların yaptıkları tek şey işte budur. Türk paramızı 1.900.666 defa ezmek. Bu gün ulaştığımız duraktaki acılarımızın şehitlerimizin kargaşalarımızın,  zamlarımızın sebebi işte budur. Çözüm TBMM nin DENK bütçe yapmasıdır. Açıktan Para basılmazsa para değeri düşmez. Para değeri düşmezse zam olmaz

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaynarca'dan Sri Lanka'ya mobilya ihracatı
Kaynarca'dan Sri Lanka'ya mobilya ihracatı
Köyden kente aracısız doğal gıda projesi
Köyden kente aracısız doğal gıda projesi