KABET 23 Nisan programı

Kaynarca Belediyesi Gönüllüler Tiyatro Ekibi KABET 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında Yönetmen Suzan Tufan'ın hazırladığı program Kaynarca Kültür Merkezi'nde beğeni ile izlendi.

KABET 23 Nisan programı
KABET 23 Nisan programı Admin
Advert
KABET'ten yapılan açıklamada, 2 Mayıs 2019 Perşembe günü akşam saat 20.30 da Kaynarca Kurtuluş şenliklerine özel  perdelerini açacağı belirtildi.
 
Yönetmen Suzan TUFAN :  "Tiyatro'ya destek veren Kaynarca halkına ve  oyunumuzu ilk kez izlemeye gelen Belediye Başkanımız Murat Kefliye de ilgisinden ve desteğinden dolayı  teşekkür ederim. Oyuncularımı ve özellikle  her provalarımız da çocukları ile birlikte gelen  ailelerini de  tebrik ediyor teşekkür ediyorum" dedi.
      
      Kabet Genel Koordinatörü Sezgin Tutar ise: "Muhteşemdi adeta sahnede  devleşen  ve seyircisiyle bütünleşen bir ekip vardı.İnanılmaz bir izleyici desteği ve ilgi vardı.Tiyatro sevgisi Kaynarca da bir tutku haline gelecek. Bizler Tüm Belediyelerimize sesleniyoruz. Kültür etkinlik takvimleriniz de Kaynarca Belediyesi KABET ekibine de yer verin,değerlendirin" dedi
       Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli'de "KABET Çok güzel bir proje ile sahne aldığı bu güzel anlamlı gün olan 23 nisan ulumsal ve egemenlik çocuk bayramında harika bir oyunla bizleri umutlu ettiler.Projenin aslında ve özünde kaynarca Engelliler derneği ile birlikte ortak bir çalışmanın ürünü ve emeği var. Elde edilen gelir bağışlarının mutlaka engelli bir kardeşimize merhem olacağını umut ederek ,bu gece sahne alan tüm oyuncu,yönetmenimiz ve yazarımız  Suzan Tufan'a ve KABET genel koodinatörü Sezgin Tutar a ,Kaynarca Engelliler Derneği Başkanı Fatma Gömenç e çok teşekkür ediyorum. KABET Kaynarca Belediyesi gönüllüler tiyatro ekibimize her zaman desteğimiz  tam olarak devam ederken  ekibimiz Kaynarcamızın tanıtım ve kültür yüzü olmaya devam edecektir" diye konuştu. 
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Burada genç çalışmıyor çünkü tedbir yok. Oraya ancak muhtaç olan biri gider''
 İlçe kongreleri Kaynarca ile başlayacak
İlçe kongreleri Kaynarca ile başlayacak