Kaynarca Anadolu Lisesi mezunları kep fırlattı

Kaynarca Anadolu Lisesi mezuniyet töreni yapıldı. Ramazan Ayı nedeniyle erkene alınan kutlama programı son sınıf öğrencileri, öğretmenler ve ailelerin katılımıyla okul bahçesinde yapıldı.

Kaynarca Anadolu Lisesi mezunları kep fırlattı
Kaynarca Anadolu Lisesi mezunları kep fırlattı Admin
Advert


Kaynarca Anadolu Lisesi mezuniyet töreni yapıldı. Ramazan Ayı nedeniyle erkene alınan kutlama programı son sınıf öğrencileri, öğretmenler ve ailelerin katılımıyla okul bahçesinde yapıldı.  İstiklal Marşı söylendi, saygı duruşunda bulunuldu. 


Okul Müdürü Aydın Olgun'un konuklarına hoşgeldin dediği ve öğrencilere başarılar dileyen konuşmasından sonra öğrenciler adına konuşan 2019 Yılı Okul 1'incisi Ata Yoldaş Balta, "Bizler bir mevsim, bir çiçek gibi bu okuldan gelip geçiyoruz. Başkalarının da geçtiği, geçeceği gibi. Mevsim bitecek fakat bizler başka iklimlerde çiçek açmaya devam edeceğiz. 
Martin Luther King'in de dediği gibi eğer sizden sokakları süpürmeniz istenirse Michelancola'nın resim yaptığı, Bethoven'in beste yaptığı, Şekspir'i şiir yazdığı gibi süpürün. O kadar güzel süpürün ki, gökteki ve yerdeki herkes buradaki işini çok iyi yapan biri, dünyanın en iyi çöpçüsü desin. 
Yani demem o ki ne olursak olalım, ne iş yaparsak yapalım. Onu en iyi sekilde yapalım.  Belki de bundan daha önemlisi iyi insan olalım. Lütfen iyi insan olalım. 
Tam da bu noktada iyi insan olmamız için çabalayan ve bizlere emeklerini esirgemeyen değerli öğretmenlerimize teşekkür ediyor ve saygıyla ellerinden öpüyorum. Bu süreçte daima yanımda olan, başarmam için beni sürekli destekleyen aileme de huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Sizi çok seviyorum.  Herkese çok teşekkür ederim."
Öğrencilerin belgeleri verildikten sonra toplu fotoğraf çekildi ve kepler havaya fırlatıldı. Gece ise orkestra eşliğinde eğlenildi.

kaynarca anadolu lisesi mezuniyet töreni kep fırlatma okul birincisi ata yoldaş balta sakarya
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Burada genç çalışmıyor çünkü tedbir yok. Oraya ancak muhtaç olan biri gider''
 İlçe kongreleri Kaynarca ile başlayacak
İlçe kongreleri Kaynarca ile başlayacak