Instagram Video Downloader

Belediye'de görevler belirlendi şimdi icraat zamanı

Kaynarca Belediyesi ilk meclis toplantısında başkanvekillikleri, encümen üyelerive 3 komisyonun üyeleri, OSB temsilcileri belirlenmişti. Daha sonra atanan iki başkan yardımcısı ile belediye üst yönetim kadrosu oluşmuş oldu. İşte o isimler:

Belediye'de görevler belirlendi şimdi icraat zamanı
Belediye'de görevler belirlendi şimdi icraat zamanı Admin
Bu içerik 2174 kez okundu.

Kaynarca Belediyesi Nisan Ayı Meclis Toplantısı'nda AKP'li Seçkin Akcan 1'inci Başkan Vekilliğine , Azmi Çelebi ise 2. Meclis Başkan Vekilliğine seçildi. Meclis katipliklerine ise AKP'li üyeler Furkan Onkun ve Okan Pektaş seçildiler. 
Encümen üyeliklerine ise AKP'li Hatice Türkkıyısı ve İlhan Akcan seçildiler. 
 Plan ve Bütçe Komisyonu, İmar Komisyonu ve Estetik Kurul Komisyonu için yapılan seçimde şu isimlerden oluştu: Plan ve Bütçe Komisyon Üyeliklerine AKP'li üyeler Seçkin Akcan, Okan Pektaş ve Saadet Partili üye Seçkin Kanyılmaz; İmar Komisyonu Üyeliklerine AKP'den Recep Boğaz, Azmi Çelebi, Saadet Partisi'nden Mustafa Tan;  Estetik Kurul Komisyon Üyeliklerine AKP'den Hatice Türkkıyısı, Kadir Aktaş ve BBP'den Ergün Güzelalp oy birliği ile seçildiler. 
2018 Yılı faaliyet raporu Meclis üyelerinin oy birliği ile kabul edildi. 
 Kaynarca Mobilya İhtisas Organize Sanayi Bölgesi (KAMOSB) Müteşebbis Heyetinin asil üyeliğine Belediye Başkanı Murat Kefli, yedek üyeliğe Meclis Üyesi Okan Pektaş; Kaynarca Doğu Marmara Makine İmalatçıları İhtisas Organize Sanayi Bölgesi  Müteşebbis Heyetinin asil üyeliğine  Belediye Başkan Yardımcısı ve Meclis Üyesi Ali Akgünoğlu yedek üyeliğe ise Meclis Üyesi Azmi Çelebi oy birliği ile seçildiler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaynarca'dan Sri Lanka'ya mobilya ihracatı
Kaynarca'dan Sri Lanka'ya mobilya ihracatı
Köyden kente aracısız doğal gıda projesi
Köyden kente aracısız doğal gıda projesi