Advert

Kızım terör örgütün elinde kurtaralım

Şule Duman'ın babası Mecit Duman (45), basına yaptığı son açıklamasında kızının terör örgütünün elinde olduğunu buna da babası Serdivan Belediye Meclis Üyesi olan M.P. isimli arkadaşının neden olduğunu öne sürdü.

Kızım terör örgütün elinde kurtaralım
Kızım terör örgütün elinde kurtaralım Admin
Advert

Kızına 'sahip çıkmak' istediğini ancak M.P. isimli kız arkadaşının sosyal medyada çağrıda bulunarak bütün her şeyi bozduğunu iddia eden Mecit Duman, "Kızımı örgütleyen babası Serdivan Belediye Meclis Üyesi olan M.P'dir. Kızım örgütün elinde. MLKP, hatta resimleri var. HDP'nin bayrağını tutmuş bir resmi var. Benim kızımın HDP'nin bayrağını değil de Türk bayrağını tutması lazım, yanlış bir tarafta. Ben buradan büyüklerime sesleniyorum. Kızımı kurtaralım. Kızım gidiyor, başka Şuleler gitmesin. Lütfen yardım edin, kızımızı kurtaralım" diye konuştu.
 Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi öğrencisi Şule Duman, 27 Şubat'ta okulun önünden, iddiaya göre, üniversitedeki 'kadın hakları' eylemlerine katılmasına kızan babası ve 3 akrabası tarafından otomobile zorla bindirilerek kaçırıldı. Babası, Şule Duman'ı, Sakarya'nın Kaynarca ilçesine bağlı Uzunalan köyündeki evlerine götürdü. Şule Duman yolda mola verdikleri sırada cep telefonuyla arkadaşları mesaj atarak babası tarafından kaçırıldığını yazdı. Ailesi, Şule Duman'ın köydeki evinden çıkmasına izin vermezken, arkadaşları sosyal medyada kampanya başlattı. Şule Duman, jandarma tarafından 65 gün zorla tutulduğu evden çıkarıldı. Şule Duman, yeniden üniversitede öğrenimine devam etmeye başladı.
'KIZIN ODTÜ'NÜN ÖNÜNDE STANT AÇMIŞ EYLEM YAPIYOR, DEDİLER'
Şule Duman'ın Kaynarca'da kaynakçılık yapan babası Mecit Duman, olay günü yaşananları da anlattı: "Şubat ayında Ankara Terörle Mücadele Şubesi'nden aradılar. Ben inanmadım. Buradan Ankara'ya gittim. Terörle Mücadele Şubesi'nde, 'Kızın ODTÜ'nün önünde stant açmış, eylem yapıyor' dediler. Ben inanmadım. Üniversitenin önüne gittiğimde kızımı telefonla aradım olayın doğru olduğunu öğrendim. Bundan sonra başka bir okulda okuyacaksın dedim. Hakkında anlatılanları söyledim kızım inanmıyorum yalan söylüyorsunuz diye cevap verdi." 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Sex izle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
4 Günlük sokağa çıkma yasağında üreticilerimiz muaf
4 Günlük sokağa çıkma yasağında üreticilerimiz muaf
ÖSYM'den sınav takviminde değişiklik
ÖSYM'den sınav takviminde değişiklik