14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü'nü kutladı

Ziraat Odası Başkanı İbrahim Çakar Çiftçiler Günü'yle ilgili açıklama yaptı.

14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü'nü kutladı
14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü'nü kutladı Admin
Advert

Kaynarca Ziraat Odası Başkanı İbrahim Çakır, insanlığın tarih boyunca en önemli geçim kaynaklarından birinin tarım, en eski mesleklerinden birinin ise çiftçilik olduğunu belirterek, “Çağlar boyunca, bilim ve teknikteki gelişmelere bağlı olarak, tarımsal üretim faaliyetleri değişkenlik ve çeşitlilik göstermiş olsa da, tarım ve çiftçiliğin önemi hiçbir zaman azalmamıştır, insanlık yeryüzünde var olduğu sürece önemini koruyacaktır. Dünyanın gelişmiş ülkeleri,diğer sektörlerdeki yatırımlarının yanı sıra tarımda verimliliği arttırmaya yönelik dev projeler yürütmektedirler. Bizler de Kaynarca çifçisinin meslek örgütü olarak teknolojinin sunduğu imkânlar ve bilimsel yöntemlerle, tarım ve hayvancılığın geliştirilmesi ve kırsal kesimlerdeki kalkınmanın hızlandırılmasına yönelik çalışmaların sürmesi gerektiğini düşünüyoruz. Bunun için Kaynarca Ziraat Odası olarak teknolojik gelişmelerin bilinmesi için üyelerimizi tarım fuarlarını görmesini önemsiyoruz. 

Zorluklar içerisinde, emek, çile ve alın teriyle toprağı işleyen, aşımızı sağlayan, üretken çiftçilerimizin, üyelerimizin 14 Mayıs Çiftçiler Gününü kutluyor, bereketli ve bol kazançlı bir yıl geçirmelerini diliyorum.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hüseyin TOSUN     2019-05-14 Zorluklar içerisinde, emek, çile ve alın teriyle toprağı işleyen, aşımızı sağlayan, üretken çiftçilerimizin, üyelerimizin 14 Mayıs Çiftçiler Gününü kutluyor, bereketli ve bol kazançlı bir yıl geçirmelerini diliyorum.”
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Acarlar Longozu'nun Karasu tarafına dev proje(!)
Acarlar Longozu'nun Karasu tarafına dev proje(!)
Sokağa maskesiz çıkmak yasaklandı
Sokağa maskesiz çıkmak yasaklandı