Tahliye etmeden dükkanı yıkmaya başlayınca...

Kaynarca Belediye Pasajında eski Belediye binasına çıkan merdivenlerin altındaki dükkan belediyenin anlaştığı bir inşaat tarafından yıkılmaya başlandı. Dükkanının yıkılmakta olduğunu gören Mustafa Topal (Kuş) şikayetçi olacağını söyleyince yıkım durduruldu.

Tahliye etmeden dükkanı yıkmaya başlayınca...
Tahliye etmeden dükkanı yıkmaya başlayınca... Admin
Advert

Kaynarcahaber'e açıklama yapan ortopedik engelli Mustafa Topal, "Yaz gazeteci Kaynarca Belediyesi engelli adamın dükkanını yıktı diye yaz" dedi. Yıkımı telefonu ile görüntüleyen Mustafa Topal şikayetçi olacağını belirterek, "Ben burada 14 yıldır kiracıyım, kirasını veriyorum, ruhsatlı dükkanımı yasal olarak tahliye etmeden yıkmaya başlamışlar, içinde eşyalarım ve çeşitli malzemelerim var, bu hukuksuzluğa karşı yasal olarak hakkımı arayacağım" diye konuştu. 
YIKIP YENİSİNİ YAPACAĞIZ
Konuyla ilgili olarak bilgisini aldığımız Zabıta Müdürü Sezgin Tutar ise, "Kendisine ulaşamadık, dükkan yağmurda akıttığı için merdiveni yıkıp, duvar örerek yerine yenisini yapacağız" dedi. 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mustafa kuş     2019-05-20 Bir saat daha gelmesem dükkân yıkıldı ben yaptım oldu hayır işler ya devlet engelliye is kursun diye teşvik ediyor gel bunlar yıkıyor ya gelip durdurmasaydim yarin sorumlular vede ahmet sağır hakkında işyeri dükunulmazlugini ihlal etmekten suç duyurusu da bulunacam vede TCK ya bu suçtur bunu başkanın bilmemesine imkan yoktur ben yıkıma müdahale edince yok böyle yapacak yok şöyle yapacak inşallah o dükkândan bir kirik iğne kaybolur da adalete hesap verecek sorumlular inşallah
mete sevinç     2019-05-19 kaynarca belediyesinden çözüm odaklı hizmet bekliyoruz doğal gaz çalışmasıyla ilgili somut bir adım atılmış değil ekonomik dengesizliğin yükünü hep küçük esnaf çekiyor pasaj içerisindeki tuvalet ile ilgili çalışma başlatılmadı tadilatının yapılıp ücretsiz olması gerekiyor elli'ye yakın kahvane bir o kadar da lokanta aperatif'çi bulunmakta ilçe'de tuvalet sayısı üç dört hepsi paralı vatandaş bedava tuvalet arıyor ihtiyaçların çözüme ulaşmasını umuyorum saygılarımla
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yarın tüm Türkiye'de denetleme yapılacak
Yarın tüm Türkiye'de denetleme yapılacak
Ambulans ile otomobil  çarpıştı
Ambulans ile otomobil çarpıştı