Instagram Video Downloader

Bilim Fuarı açtılar

Fatih Ortaokulu 4006 Tübitak Bilim Fuarı açılışı yapıldı.

Bilim Fuarı açtılar
Bilim Fuarı açtılar Admin
Bu içerik 3178 kez okundu.

FATİH ORTAOKULU 4006 TÜBİTAK BİLİM FUARI

21 Mayıs Salı günü Fatih Ortaokulu 4006 Tübitak Bilim Fuarı Kaynarca Belediye Başkanı Murat KEFLİ, Belediye Başkan Yardımcısı Ali AKGÜNOĞLU, Ak Parti Kaynarca İlçe Teşkilatı Başkanı Ahmet KÖSEOĞLU, ilçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Harbi, Zabıta Müdürü Sezgin TUTAR, Ziahmet mahallesi muhtarı Bilal DEMİRKIR, Fatih İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği Başkanı Muhammet KOTAN, Hacı Osman Akgün İlkokulu Müdürü Ahmet KARAGÖZ, Müşerref Sabri KÖSEOĞLU Ortaokulu Müdürü Çağatayhan TUTUM, Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu müdür yardımcıları Fatih ECE, Remzi KAYACAN ve vatandaşların yoğun katılımı kapılarını açtı.

Fuar 2018/2019 eğitim öğretim yılında okula maddi ve manevi anlamda desteklerini esirgemeyen muhtara, okul aile birliği başkanına, yardımcı hizmet personeline ve öğretmenlere plaket verilmesi ile başladı. Ardından protokolün açılışını yaptığı fuar ziyaretçilerin ilgisine sunuldu. Günlük yaşamdan,  eğitim öğretim programlarına kadar çeşitli yelpazede projenin sergilendiği fuar, İl Milli Eğitim Ar-Ge ekibinden de tam puan aldı.

 

Proje koordinatörü Sosyal Bilgiler Öğretmeni Mete SARIBAŞ 4006 Tübitak Bilim Fuarının; öğrencilerde analitik bakış, bilimsel araştırma ve en önemlisi okul adına önemli bir akademik kültür oluşturma adına önemli bir faaliyet olduğunu belirtti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaynarca'dan Sri Lanka'ya mobilya ihracatı
Kaynarca'dan Sri Lanka'ya mobilya ihracatı
Köyden kente aracısız doğal gıda projesi
Köyden kente aracısız doğal gıda projesi