Instagram Video Downloader

RATED Geleneksel Ramazan İftarına yoğun ilgi

Sakarya Radyo Televizyon Yayıncıları Derneği (RATED)’in geleneksel iftarı bu sene de geniş katılımla gerçekleşti. Ormanpark’ta düzenlenen toplantıya RATED Genel Başkanı Remzi Adıyaman ve Dernek üyelerinin yanı sıra Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, Yerel Basın temsilcileri ve çok sayıda basın mensubu katıldı.

RATED Geleneksel Ramazan İftarına yoğun ilgi
RATED Geleneksel Ramazan İftarına yoğun ilgi Admin
Bu içerik 1132 kez okundu.

Dernek Başkanı Remzi Adıyaman, burada yaptığı konuşmada artık gelenek haline gelmiş olan iftar toplantısını bu sene de gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadığını kaydederek, davete katılım sağlayan herkese tek tek teşekkür etti.

Vali Nayir’in de günün anlam ve önemine ilişkin yaptığı birlik, beraberlik ve dayanışma temalı konuşmasının ardından, her ramazan gelenek haline gelen iftarın bir ritüeli olan ‘Anı Koşesi’yle yakın zamanda doğum gününü kutlayan ve kutlayacak olan basın mensupları için pasta kesildi. Kaynarca Gazetesi’nden Sedat Balta, Karasu Haber’den Ahmet Şen, Canses Haber’den Ferhun Tarım, Yenihaber Gazetesi’nden Şener Sak ve RATED’ten Esin Nur Yavuz için kesilen pastanın başında hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmediler. Daha sonra yine aynı sahnede İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya için de bir doğum günü pastası kesildi. HABER: AHMET FARUK İNAN-EBRU BULUT // HABERLİSİN 

radet iftar remzi adıyaman sakarya
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaynarca'dan Sri Lanka'ya mobilya ihracatı
Kaynarca'dan Sri Lanka'ya mobilya ihracatı
Köyden kente aracısız doğal gıda projesi
Köyden kente aracısız doğal gıda projesi