Meslek Yüksek Okulu'nda Müdür değişti

Kaynarca Seyfettin Selim Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü'ne Öğretim Görevlisi Nafi Filiz atandı.

Meslek Yüksek Okulu'nda Müdür değişti
Meslek Yüksek Okulu'nda Müdür değişti Admin
Advert

Kaynarca S.S. MYO’da Müdür Değişimi
Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık Kaynarca'daki devir teslim törenine katıldı. Rektör Mehmet Sarıbıyık,  Kaynarca'da bir yüksekokul ve bir meslek yüksekokulu bulunduğunu hatırlattığı konuşmasında bölgenin özelliklerine dikkat çekerek üniversitenin yerel yönetimlerle ortak çalışmalara ağırlık vermesi gerektiğini söyledi. Dr. Öğretim Üyesi Hakkı Bağcı'ya yeni görevinde başarılar dileyerek verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür eden Rektör Sarıbıyık “Herkesin kendine özgü bir yol haritası var. Zaman zaman bu tip ayrılıklar oluyor. Gelecek planı olarak böyle bir karar almışlar. Bu kararın da kendisi için hayırlı olmasını diliyorum. Bizler akademik anlamda geleceği de planlamak zorundayız. MYO’da huzurlu ve gayretli bir çalışma ortamı oluşmuş durumda. Bu çalışma ortamının Öğretim Görevlisi Nafi Filiz'le artarak devam edeceğini ümit ediyorum” dedi. 
Devir teslim programı sonunda Rektör Sarıbıyık Bağcı’ya plaket verirken, Bağcı da göreve yeni atanan Nafi Filiz’e çiçek takdim etti.
 

kaynarca seyfettin Selim meslek yüksek okulu myo nafi filiz müdür
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Recep Arif     2019-06-14 Yerel yönetimler işbirliği şu anda subu bina personel ve bütçe sıkıntısı içinde mi evet.. İlçelerdeki mevcut okulların sıkıntılarına belediye destek vermeli... Destek görülmese buralara gerekli önem verilmez. Yavaş yavaş tasarrufun önü açılır. 2 ise okul teke düşer yada kapanır. Buna az olan öğrenci tercihi de katkı sunar. Bu tehlike ciddi olarak var. Kaynarca yönetimleri bu konuyu es geçmemeli. Yorum sahibi kayı boylu aklı bu.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Burada genç çalışmıyor çünkü tedbir yok. Oraya ancak muhtaç olan biri gider''
 İlçe kongreleri Kaynarca ile başlayacak
İlçe kongreleri Kaynarca ile başlayacak