Murat Kefli'den Öğrencilere Yaz Tatili Mesajı

Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli, yayınladığı mesajında, ilçe genelinde karne heyecanı yaşayan 4 bin öğrenciye ve öğretmenlere iyi tatil geçirmelerini dileyen bir mesaj yayımladı.

Murat Kefli'den Öğrencilere Yaz Tatili Mesajı
Murat Kefli'den Öğrencilere Yaz Tatili Mesajı Admin
Advert

Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli, yayınladığı mesajında, ilçe genelinde karne heyecanı yaşayan yaklaşık 4 bin öğrenciye iyi tatil geçirmelerini diledi.
Salihli'de 4 bin öğrencinin karne alarak 2018-2019 eğitim ve öğretim yılını tamamladığını belirten Belediye Başkanı Murat Kefli, “Uzun bir eğitim dönemini başarıyla tamamlayan tüm öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın iyi bir eğitim alması için fedakarca çalışan öğretmenlerimiz başta olmak üzere tüm anne ve babalarımıza teşekkür ediyorum ” dedi.
Eğitimin ilk önce ailede başladığını işaret eden Başkan Kefli, "Çocuklarımızın ve öğrencilerimizin okul öncesi süreçle beraber iyi bir eğitim almalarına ve onların her alanda kişisel, sosyal ve kültürel açıdan gelişmelerine destek olmalıyız. Kaynarca Belediyesi olarak çocuklarımızın yaz tatilini en güzel şekilde geçirmenizi sağlamak amacıyla çalışmalar yürütüyoruz. Sizler için başta ilçe halk kütüphanemiz olmak üzere mahallelerimizde bulunan oyun parkları ve çeşitli aktivitelerle yanınızda olmaya çaba gösteriyoruz.  Yıl boyunca çalışarak yarınlarına yatırım yapan öğrencilerimiz yaz tatilini hak etti. Sizlere sağlık ve huzur içinde bir tatil diliyorum" dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Burada genç çalışmıyor çünkü tedbir yok. Oraya ancak muhtaç olan biri gider''
 İlçe kongreleri Kaynarca ile başlayacak
İlçe kongreleri Kaynarca ile başlayacak