Instagram Video Downloader

İYİ Parti Kaynarca ilçe Başkanlığına tecrübeli isim

İYİ Parti Kaynarca İlçe Başkanlığına 1990 - 1997 tarihleri arasında ANAP Kaynarca İlçe Başkanlığı yapan Celal Sağır atandı. Sağır'ın ilk açıklaması...

İYİ Parti Kaynarca ilçe Başkanlığına tecrübeli isim
İYİ Parti Kaynarca ilçe Başkanlığına tecrübeli isim Admin
Bu içerik 4461 kez okundu.

Aytekin Karlıdağ'ın iş yoğunluğunu gerekçe göstererek istifa etmesinin ardından İlçe Başkanlığına atanan Celal Sağır Kaynarcahaber.com'a yaptığı açıklamada ilk işlerinin güçlü bir ilçe yönetimi oluşturmak olduğunu söyledi. Sağır, yönetim kurulu oluşturduktan sonra üye sayısını artırarak güçlü bir teşkilat oluşturacaklarını belirterek, "Partileri iktidara getiren teşkilatlarının gücüdür. Benim Kaynarca'da hedefim oyumuzu en az bin artırmak olacaktır. Türkiye'de bin ilçede bin oy artışı demek 1 milyon oy anlamına gelir bu da partinin iktidar olması demektir" diye konuştu. 
ANAP ilçe başkanlığı döneminde Kaynarca'ya önemli hizmetler verdiklerini ifade eden Celal Sağır, "Karasu Kaynarca yolunun karayollarına alınması, ilçe devlet hastanesi yapımının onaylanması gibi çok konuda ilçenin önünü açan kararlar uygulandı. Halka, memlekete hizmetin yolu siyasetten geçtiği için ilçe başkanı olarak yola çıktım" dedi. 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaynarca'dan Sri Lanka'ya mobilya ihracatı
Kaynarca'dan Sri Lanka'ya mobilya ihracatı
Köyden kente aracısız doğal gıda projesi
Köyden kente aracısız doğal gıda projesi