İş arayan lise mezunu hemşehrilerimizin dikkatine

Türkiye Vagon Fabrikası Genel Müdürlüğü İŞKUR üzerinden yeni bir alım ilanı yayınladı. İlana göre İŞKUR aracılığı ile Vagon Fabrikasına 26 Kadrolu işçi alımı gerçekleştirilecek. İşçi alımı için başvuruda bulunmak isteyen adayların ise en az lise mezunu olmaları gerekmekte...

İş arayan lise mezunu hemşehrilerimizin dikkatine
İş arayan lise mezunu hemşehrilerimizin dikkatine Admin
Advert

İlana göre Serdivan İlçesi’nde bulunan vagon fabrikasına toplamda 26 işçi alımı yapılacağı bildirildi
 
BAŞVURU YERİ VE TARİHİ
Devlet Personel Başkanlığı’nın resmi web sayfası üzerinden işçi alımı yapacağını duyuran Türkiye Vagon Fabrikası AŞ’ne başvurular 22 Temmuz’da başlayacak ve 26 Temmuz 2019 tarihinde sona erecek. İşçi alımı başvuruları İŞKUR’un şubelerine şahsen gidilerek veya İŞKUR resmi web sayfası üzerinden online olarak yapılabilecek.
 
TÜVASAŞ tarafından yayımlanan ilan şu şekilde; 

1. Şirketimize aşağıda belirtilen miktar kadar sürekli işçi alımı yapılacaktır.
2. Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alımında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre Türkiye İş Kurumu aracılığıy ile alım yapılacaktır.

3. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içerisinde Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüklerine veya Hizmet Merkezleri ya da www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabileceklerdir.
4. Başvuru yapıp nihai listede yer alan adaylar, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alımında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri çerçevesinde sözlü sınava tabi tutulacaktır.
5. Sözlü sınav şirketimizde yapılacaktır.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Burada genç çalışmıyor çünkü tedbir yok. Oraya ancak muhtaç olan biri gider''
 İlçe kongreleri Kaynarca ile başlayacak
İlçe kongreleri Kaynarca ile başlayacak