Advert

Fahri Tuna kitabını tanıtıyor

Kaynarcalı hemşehrimiz portre yazarı Fahri Tuna'nın Temmuz ayında çıkan '40 Şehir Portresi' adlı kitabı için ilçemizde de imza günü düzenlenecek.

Fahri Tuna kitabını tanıtıyor
Fahri Tuna kitabını tanıtıyor Admin
Advert

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO), Sakarya Yerel Kültür Derneği (SYKD), Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) Sakarya Şubesi ve Adapazarı Sait Faik Yazıevi Öğrencileri tarafından düzenlenen söyleşi, panel ve imza günlerinde Sakarya'nın kendi evladı bir yazara sahip çıkması kamuoyunca da büyük takdir topladı. 
 
Konu hakkında görüşü sorulan yazar Tuna, 'Bu dört etkinlik, hem edebiyata hem tarihe hem de şehrin bir evladına gösterilmiş bir vefa olarak yorumlanmalıdır. Dört kurum yetkililerine ve emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum. Okuyor ve okutuyorsanız varsınız, yoksa yoksunuz. Yaşasın edebiyat, yaşasın Adapazarı' diye görüşlerini açıkladı.
 
Tuna'nın Adapazarı'ndan Adana'ya, Mardin'den Mostar'a, Gaziantep'ten Gagauz Yeri'ne, Urfa'dan Üsküp'e, Trabzon'dan Silistre'ye, görüp yaşadığı 40 şehrin ruhuna dokunarak kaleme aldığı son kitabı hakkında Sakarya Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Odası, Kaynarca Belediyesi ve bazı odaların Kurban Bayramı sonrası söyleşi ve imza günü hazırlığı içerisinde olduğu öğrenildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yüz yüze eğitim nasıl olacak?
Yüz yüze eğitim nasıl olacak?
Fındık hırsızlarına karşı silahlı devriye
Fındık hırsızlarına karşı silahlı devriye