Kaynarca Karasu, Kocaali'de cankurtaranlar tatile girdi

Karasu, Kocaali ve Kaynarca sahillerindeki Cankurtaran ekiplerine başarılardan dolayı madalya verildi törene Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli ve Başkan Yardımcısı Hüseyin Akgünoğlu da katıldı. Her geçen gün daha profesyonel olmaya çalışan cankurtaran ekibi sezonun sona ermesiyle birlikte artık işsiz. Cankurtaranlar şimdi evlerini geçindirebilmek için geçici işlerde çalışmak zorunda.

Kaynarca Karasu, Kocaali'de cankurtaranlar tatile girdi
Kaynarca Karasu, Kocaali'de cankurtaranlar tatile girdi Admin
Bu içerik 1058 kez okundu.
Advert

Cankurtaran ekipleri KarasuKocaali ve Kaynarca sahillerindeki görevlerini başarıyla tamamladı. Bu yıl cankurtaran ekiplerinin 60 personel, 40 cankurtaran kulesi, 7 jetski ve 2 zodyak botu ile 900'ü aşkın vakaya müdahale ettiği bildirildi. 


Sakarya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı Müdahale Şube Müdürlüğü'ne bağlı cankurtaran ekipleri Karasu, Kocaali ve Kaynarca sahillerindeki görevlerini başarıyla tamamladı. Karasu Sahil Park Plajı'nda düzenlenen törenle görevlerini tamamlayan cankurtaran ekiplerine teşekkür belgeleri takdim edildi. Törene Karasu Kaymakamı Aziz Mercan, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli, İtfaiye Dairesi Başkanı Ayhan Orhan Arancı, cankurtaran ekipleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Törende ayrıca Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu'nun ilk kez düzenlediği Bireysel Cankurtarma Şampiyonası'nda derece elde eden cankurtaran personellerine madalyaları takdim edildi.

 


Boğulma vakaları azaldı


 İtfaiye Daire Başkanı Ayhan Orhan Arancı,açılış konuşmasında, "2014 yılından bu yana Karasu, Kaynarca ve Kocaali sahillerimizde sürdürdüğümüz cankurtaran hizmetlerimizle boğulma vakalarını büyük oranda azalttık. Her yıl boğulma vakalarını en aza indirebilme konusunda gayret gösteriyoruz. " dedi.


V

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaynarca Spor'da başkan ve yönetim değişti
Kaynarca Spor'da başkan ve yönetim değişti
Hastaneye tazminat davası
Hastaneye tazminat davası