Instagram Video Downloader

MHP İlçe Kongreleri öncesinde hareketlendi

Milliyetçi Hareket Partisi’nde yaklaşan kongre süreci öncesinde özellikle ilçelerde başlayan hareketlilik, aday adaylarının da katılımıyla hız kazandı. Kulislere göre Kaynarca'da da en az iki adayın yarışması bekleniyor.

MHP İlçe Kongreleri öncesinde hareketlendi
MHP İlçe Kongreleri öncesinde hareketlendi Admin
Bu içerik 2095 kez okundu.

Kongre yaklaşıyor

Milliyetçi Hareket Partisi’nde yaklaşan kongre süreci öncesinde özellikle ilçelerde başlayan hareketlilik, aday adaylarının da katılımıyla hız kazandı. Birçok ilçede toplantı yapılmaya başlanırken isimler netleşmeye başladı.

HAZIRLIKLAR HIZLANDI
Milliyetçi Hareket Partisi’nde yaklaşan kongre süreci öncesi ilçelerde hareketlilik başladı. Aday adaylarının ilgisiyle hız kazanan hareketlilik, ilçelerde gerçekleşen toplantılara katılımlar her geçen gün artarken özellikle tek liste ile girilmesi planlanan kongre süreci öncesi aday adayları da çalışmalarını hızlandırırken sürecin önümüzdeki günlerde nasıl bir hal kazanacağı ise merak konusu oldu.
 
ADAYLAR BELLİ OLUYOR
Öte yandan ilçelerdeki toplantılarda aday adaylarının isimleri yavaş yavaş belli olmaya başlarken İl Başkanlığına da bazı isimlerin mevcut Başkan Ahmet Ziya Akar’a karşı aday olabileceği iddia edildi. MHP Genel Merkezinin kongre sürecinde tek liste hazırlığında olduğu ve mevcut yönetimlerin arkasında yer alacağını belirttiği ifade edildi. Sürecin hızlı başlamasının sahada MHP’ye ivme kazandırması beklenirken İl ve İlçe Yönetimlerinin de hazırlıklara başladığı belirtildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaynarca'dan Sri Lanka'ya mobilya ihracatı
Kaynarca'dan Sri Lanka'ya mobilya ihracatı
Köyden kente aracısız doğal gıda projesi
Köyden kente aracısız doğal gıda projesi