Yazarımız Aytekin Ertuğrul anjiyo oldu

Yazarımız Aytekin Ertuğrul ameliyat oldu. Kalbindeki 4 damarını değiştiren anjiyosu ve ameliyatı yapılan Emekli Deniz Tabip Kıdemli Albay Operatör Doktor Aytekin Ertuğrul'a müdahaleyi kendisi gibi deniz tabip albay meslektaşları yaptı.

Yazarımız Aytekin Ertuğrul anjiyo oldu
Yazarımız Aytekin Ertuğrul anjiyo oldu Admin
Advert

Ertuğrul, okurlarına yaptığı açıklamada, "Tesadüfe bakın kmahrei anjiomu yapan Atilla İyisoy Dz Tbp Albay Kardiolog. Ameliyatımı yapan Prof Dr. E Dz Tbp Albay Erkan Kuralay da bahriyeli. Sayın Erkan Kuralay daha önce Medical Park Ordu Hastanesi'nde görev yaptı. Başarılı ameliyatları nedeniyle Ordu, Giresun çevrelerinde haklı bir üne kavuştu. Şimdi ise Ankara A Life hastanesinde ekibi ile baypas başta olmak üzere tüm kalpq ve damar hastalıklarında başarılarını sürdürmektedir.  
Şu an evde istirahat ediyorum. Eski günlerime dönmek için çeşitli uygulamalar ve yürüyüşler yapmaktayım.  Yazılarıma zorunlu olarak ara veriyorum, yeni yazılarda görüşmek üzere selam sevgi ve saygı ile." dedi. 
Biz de Kaynarcahaber olarak değerli yazarımız Aytekin Ertuğrul'a geçmiş olsun, en kısa zamanda sağlığına kavuşması dileğinde bulunuyoruz. / Sedat Balta

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yarın tüm Türkiye'de denetleme yapılacak
Yarın tüm Türkiye'de denetleme yapılacak
Ambulans ile otomobil  çarpıştı
Ambulans ile otomobil çarpıştı