Fabrika eleman alacak...

Tank Palet Fabrikası’nın kiralama tartışmaları sürerken BMC, 25 yıllığına işletmesini aldığı fabrika için eleman ilanı oluşturdu. BMC Sakarya ilinde ikamet eden veya edebilecek elemanlar arıyor.

Fabrika eleman alacak...
Fabrika eleman alacak... Admin
Bu içerik 3010 kez okundu.
Advert

İŞTE İLK İLAN
Cumhurbaşkanı tarafından imzalanan KHK ile Arifiye İlçesindeki Tank Palet Fabrikasının işletmesi 25 yıllığına BMC’ye devredilmiş; özellikle CHP ve İYİ Parti’den eleştiriler yükselmiş, fabrikanın Katarlılara verildiği hatta satıldığı yönünde açıklamalar gelmişti. Fabrikadaki işçilerin ASFAT’a devrinin tamamlanmasının ardından BMC Otomotiv ve Sanayi Ticaret A.Ş. tarafından ilk kez işçi ilanı yayınlandı. Özel bir kurumda yayınlanan ‘Kalite Kontrol Operatörü’ ilanında ‘Askerlik görevini tamamlamış’ ve ‘Sakarya ilinde ikamet eden / edebilecek olan’ niteliklerine sahip kişilerin başvurması istendi.
 
SAYI VERİLMEDİ
BMC Tank ve Yeni Nesil Araçlar Genel Müdürlüğü tarafından açılan ilanda; en az 3 yıl tecrübe ve mercek / prizma / optik grubu ürünlerin imalatı aşamasındaki gerekli kalite kontrol faaliyetlerin yürütecek personel talebinde bulunulurken alınacak personel sayısıyla ilgili bir açıklama yapılmadı. Akşam saatlerinde açılan ilana yalnızca 15 dakikada 100’den fazla görüntüleme gelirken 50’ye yakın başvuru oldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaynarca Spor'da başkan ve yönetim değişti
Kaynarca Spor'da başkan ve yönetim değişti
Hastaneye tazminat davası
Hastaneye tazminat davası