Advert

Kaynarca Ziraat Odası Sakarya Tarım Fuarı'nda...

Kaynarca Ziraat Odası Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri dün açılan Sakarya 2. Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nda ilçemizin önemli gelir kaynaklarından lahanamızı tanıttılar.

Kaynarca Ziraat Odası Sakarya Tarım Fuarı'nda...
Kaynarca Ziraat Odası Sakarya Tarım Fuarı'nda... Admin
Advert

Hendek'de açılan fuardaki Kaynarca Ziraat Odası stantında ziyaretçileri ağırlayan Oda yöneticileri Kaynarca tarımı hakkında bilgi verdiler. 
LAHANAMIZI TANITMAK GÖREVİMİZ
Kaynarca Ziraat Odası Başkanı İbrahim Çakar, ilimizden yayın yapan Kanal 264 TV muhabirine verdiği röportajda, Oda olarak ilçemizde hayvancılık ve tarımı geliştirmek için yaptıkları ve projelerden örnekler vererek, "Kaynarca'nın önemli tarımsal değerlerinden yerli Kaynarca Lahanası'nı tanıtmak da bizim için önemli görevlerden birisi"dedi. 
KAYNARCA STANDINA YAKIN İLGİ
Vali Ahmet Hamdi Nayir, Sakarya Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Ali Şener Bayraktar, ilçe ziraat odası başkanları, Sakarya Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Erdem, Pamukova Belediye Başkanı Övün, siyasal partilerin, sivil toplum kuruluşlarının temcilcileri ve vatandaşlar Kaynarca stantını ziyaret ederek yakın ilgi gösterdiler. 
KADIN ÇİFTÇİ YARIŞMASINDA 3'ÜNCÜLÜK
Kadın Çiftçi Bilgi Yarışması'nda 3'üncü olan Kaynarcalı Arzu Ordu Tosun ödülünü Sakarya Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Ali Şener Bayraktar'dan aldı. / Sedat Balta

kaynarca lahanası ibrahim çakar hendek tarım hayvancılık fuarı ziraat odası başkanı arzu tosun kadın çiftçi
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yüz yüze eğitim nasıl olacak?
Yüz yüze eğitim nasıl olacak?
Fındık hırsızlarına karşı silahlı devriye
Fındık hırsızlarına karşı silahlı devriye