İstanbul otobüsle 15 lira

İki otobüs firması rekabete girince Adapazarı ile İstanbul Harem arasındaki bilet fiyatları düştü.

İstanbul otobüsle 15 lira
İstanbul otobüsle 15 lira Admin
Advert

Her şey Sakarya SEV firması 35 lira olan Adapazarı-İstanbul Harem yolcu biletini 35 liradan 30 liraya indirmesiyle başladı. Aynı firma Ulaştırma Bakanlığına yeniden müracaat ederek yolcuları 20 liradan taşıyacağını taahhüt etti. Artan maliyetlere rağmen gelen indirim ikinci bir firmanın da fiyatını düşürmesine neden oldu.

Sakarya SEV’den sonra Sakarya VİB Turizm’de bilet fiyatlarında indirim için Ulaştırma Bakanlığı’nın Bolu’da bulunan bölge müdürlüğüne müracaat ederek taban fiyat 25, tavan fiyat 18 liradan yolcu taşıyacağını taahhüt etti. İkinci firmanın fiyat indirmesinin ardından rekabeti başlatan Sakarya SEV bilet fiyatlarını 15 biraya indirdi. Adapazarı’ndan İstanbul Anadolu yakasına gidecek yolcular Sakarya SEV ile 15 liraya, Sakarya VİB ile 19 liraya gidebilecek.

Sakarya’dan İstanbul’a yolcu taşıyan bir başka firma olan Metro Turizm 33 lira olan bilet fiyatını 30 liraya indirirken kısa süre içerisinde İstanbul Samandıra yolcularına 25 liradan bilet kesmesi bekleniyor.
İstanbul’un Anadolu yakası yani Harem için rekabet kızışırken firmalar Esenler Otogar fiyatlarında bir değişiklik yapmadı. Adapazarı’ndan İstanbul Esenler’e gidecek yolcular 45 liradan bilet almaya devam edecek.

 

sev metro vip sakarya vib turizm kaynarca indirim bilet
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yarın tüm Türkiye'de denetleme yapılacak
Yarın tüm Türkiye'de denetleme yapılacak
Ambulans ile otomobil  çarpıştı
Ambulans ile otomobil çarpıştı