Kaynarca Haber
İSTANBUL
Bugün
/
ANKARA
Bugün
/
İZMİR
Bugün
/
İşadamı Adnan Akın kalbine yenildi
İşadamı Adnan Akın kalbine yenildi
Kaynarcalı iş adamı Adnan Akın, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Bugün rahatsızlanan ve saat 11.00’de ambulansla Kaynarca İlçe Hastanesi’ne kaldırılan 50 yaşlarındaki işadamı 112 acil servisi tarafından Yenikent Devlet...
17 Nisan 2013 14:24
Font1 Font2 Font3 Font4
ss
Kaynarca Haber

Kaynarcalı iş adamı Adnan Akın, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Bugün rahatsızlanan ve saat 11.00’de ambulansla Kaynarca İlçe Hastanesi’ne kaldırılan 50 yaşlarındaki işadamı 112 acil servisi tarafından Yenikent Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada anjiyo teşhisi koyulan işadamı Özel Altınova Hastanesi’ne sevk edildi. Ancak yapılan müdahaleye karşın hayatını kaybetti.
Evli ve 2 çocuk babası olan, Kaynarca ve Kandıra’da un fabrikaları bulunan Akın Koç Kollektif Şirketi’nin sahiplerinden Adnan Akın’ın yarın öğle namazından sonra kalabalık bir topluluğun katılımı ile ebediyete uğurlandı. Cenaze törenine eski Kaynarca Kaymakamı Ersin Emiroğlu da katıldı.
Akın için Kaynarca Merkez Camisi’nde öğle namazından sonra cenaze namazı kılındı, daha sonra Kaynarca Mezarlığındaki aile kabristanında toprağa verildi.

İşadamı Adnan Akın kalbine yenildi Yazısına 16 Yorum Yapıldı

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa