Askeri Hastanelerin ve GATA’nın durumu nedir?
Aytekin Ertuğrul

Askeri Hastanelerin ve GATA’nın durumu nedir?

Askeri hastaneleri ve Askeri tıbbiyeyi kapatmak GATA ve diğer tüm askeri hastaneleri Sağlık Bakanlığına bağlamak gibi şeytanın bile aklına getiremeyeceği uygulamalar, Türkiye Cumhuriyetinin temellerini  yok etmeye teşebbüsten başka bir anlama gelemez. AKP bu yolda ısrar ederse  günahlarına bir yenisi eklenir. KHK ile bu işlemler yapılamaz Çünkü Anayasamızın 121.maddesine göre KHK ancak "Olağanüstü halın gerektirdiği" konularda  çıkarabilir. GATA nın ve Askeri hastanelerin  olağanüstü hal ilanı ile uzaktan yakından bir ilgisi yoktur. KHK mutlaka iptal olur. Ama AKP nin Türk ordusu için iyi şeyler düşünmediği bir kere daha acı bir şekilde ortaya çıkmıştır. AKP Türk tarihine Türk ordusunun zaferlerine ve başarılarına düşman olmakla bir yere varamaz. Dost acı söyler.

AKP nin ve Sayın Şevki Yılmaz’ın Müslümanlıkları ile Gerçek Müslümanlık Örtüşmüyor.

Sayın Şevki Yılmaz  ve onun gibi düşünen AKP lilere biraz Müslümanlık anlatmak gerekiyor. Çünkü davranışlarından yazılarından anlıyoruz ki Müslümanlık hakkındaki bilgileri eksiktir

Müslüman olmak için sadece namaz kılmak oruç tutmak hacca gitmek kelime-i şehadet getirmek yetmez.

" Müslüman beşikten mezara bilim okuyan" insan olmak zorundadır

 Bilim Çin'de bile olsa gidip alan getiren, Müslümanların ve Müslümanlığın saadeti ve zaferi için kullanan insan olmak zorundadır.

 Şeytanı ve her türlü şeytanlığı taşlayan, yok eden insan olmak  zorundadır. 

 Şimdi gelelim şeytan ve şeytanların Müslüman Türk milletine yaptıklarına 10 Kasım 1938 de 80 kuruş olan  Haçlılara ait bir parayı bu gün tam tamına yuvarlak hesap 3.000.000 TL yapmışlardır. Bunu yapan şeytan bunu yapanlar şeytanla işbirliği yapanlardırGözle görülen elle tutulan BÜYÜK İhanet ve büyük şeytanlık budur.  Sayın Sevki Yılmaz ve AKP yöneticileri bu hain şeytanlık uygulamasına ses çıkarmıyorlar NEDEN? Bilimi temel alan yüce dinimizi Şeytana uyarak bilimi kaldıran haçlılarla işbirliğinin hazin sonu budur. Şevki Yılmaz'ın sözünü ettiği Asrı Saadette (Peygamber efendimizin yaşadığı dönem)  bilim olduğu için Asrı Saadet = Saadet Asrı  denilmiştir. Kanuni Sultan Süleyman'ın Şeyhülislamı Ebusuut efendinin medreselerden matematik astronomi fizik kimya gibi bilim derslerini kaldırtması ile  başlatılan Müslümanlığı  Cahiliye dönemine sürüklemek macerası (1600-10 Ağustos 1920) SEVR anlaşmasıyla Müslümanların dinlerini ve vatanlarını kaybetmeleriyle sonuçlanmıştır.  23 Nisan 1920 tarihinde TBMM toplanarak Müslümanların son CİHAT seferini başlatmasına  kadar bilim yasaklanarak Yüce Müslümanlık da yasaklanmıştır. NEDEN bunu böyle yazıyoruz. Çünkü bilimin yasak olduğu yerde dolaylı olarak Müslümanlık da yasaklanmış olur. Dâhili ve harici bedhahların eline geçen siyaset Çarkı ne yazık ki 14 Mayıs 1950 den sonra Çağdaş düşünce ve bilimi yasaklayarak Yüce Müslümanlığı yasaklayan yürüyüşe geçmiştir. Bu gün yaşadıklarımız  özetle budur. 80 kuruş olan bir haçlı parasını 3.000.000 TL ye çıkaran şeytanları ve onların  dâhildeki işbirlikçilerini anlamayan çözemeyen ve bu hainliği Müslümanlara anlatmayan kısır dünya görüşleri ile Müslümanlık tam olarak yapılamaz.  

 

 

                    Halk nedir?

Atatürk diyor ki “ Türkiye Cumhuriyetini kuran halka Türk milleti denilir”  Haçlılara göre Türk Halkını bilimden uzaklaştırılarak Müslümanlıktan da uzaklaştırmak gerekmektedir. Köy Enstitülerimizin, Halk evlerimizin kapatılmasının amacı işte budur. Türk milleti Türkiye Cumhuriyetinin varlığına düşman unsurları ve yaptıkları düşmanlıkları anlamasın onlara müdahale edemesin diye az eğitilmiştir. Az kitap okutulmuştur. Acı bir tarih istatistiği verelim de ne demek istediğimizi daha iyi anlayalım. 23 Nisan 1920 de Türk milletinin ancak %4 u okuryazardı.

Beşikten mezara bilim okuyun+ Bilim Çin'de olsa gidin alın diye Hadis-i şeriflerinin sahibi Büyük Türk milleti 1600-1920 arasında ihanete uğramıştır. 1923-1938 arsında bir lider bulmuş arkasına takılarak yeniden dünyaya hükmetme basamaklarından tırmanmaya başlayınca  14 Mayıs 1950 de derhal dâhili ve harici bedhahlar başa geçirilerek  DENK bütçe açık bütçe olarak değiştirilmiş  ve Laik eğitim yerine dini eğitim konulmuştur.  Bu yapılanların tümünün vatan hainliği ve Müslümanlığımızı elimizden alma hareketleri olduğunu halkımızın  daha henüz %51 i dahi öğrenememiştir.

 

Allah’ım  Bunları Affet. Onlar Ne Yaptıklarını Bilmiyorlar.

 

AKP iktidarı Anayasa, yasa ve bilim kurallarına aldırmadan bir kaç kişinin gafletine dayanan bir iktidar sürecini, Türk milletine yaşatmıştır. Bu iddiamızın istatistikleri de aşağıdadır.

Bir gram altın 18 YTL iken bu gün 125 YTL ye çıkmıştır. Artış  %700 dür. 

Bir ABD doları 1.32 YTL iken bu gün 2.9 YTL dir. Artış  %125 tir.

 Bu iki rakam bile AKP iktidarının Türk milletine yaşattığı acılar ve getirdiği uçurumun kenarının vahametini ifadeye yeter de artar.

 AKP iktidarı için söylenecek tek söz var. İsa peygamberin Çarmıha gerilirken söylediği o tarihi sözdür." Allah’ım sen bunları affet. Onlar ne yaptıklarını bilmiyorlar.”

 

NOT: Gelecek Hafta Suriye Bataklığına sürüklenen Türk milletine yaşatılan dramları ve hayatımıza kurulan tuzakları yazmaya çalışacağız. 

30 Ağustos Büyük zafer bayramımız kutlu olsun.

 

 

Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na açık not:

Sayın Kemal Kılıçdaroğlu öncelikle geçmiş olsun dileklerimi ve saygılarımı sunarım. Size sıkılan kurşunlar açık bütçe ve laik eğitimden uzaklaşmaların sonucudur dersem bana kızmayın. Çünkü gerçek böyledir. "Enflasyon politikası daha iktidarın ilk yıllarından itibaren iktisadi bünyeyi süratle takatından düşürerek 1952 son baharında memleketi tam manasıyla iflasa sürüklemiştir. Kelimeyi tartarak kullanıyoruz" diyerek DP nin maskesini düşürdüğü için Topkapı’da ve Himmet Dede’de yolu kesilen Uşak’ta kafasına taş atılan İsmet İnönü’ye yapılanların devamıdır. 

14 Mayıs 1950 başlatılan açık bütçelerle  Cumhuriyetimizin bütün gücü felç edilmiş, asayiş felç olmuş milletimizin harici bedhahlarla mücadele gücü tam manasıyla iflas ettirilmiştir. 14 Mayıs 1950 den bu yana  açık bütçelerle Türk milletinin cebinden  paralarını sofrasından yiyeceklerini alıyorlar. İnsanımızı hem soyuyorlar hem da devletimizin bütün gücünü ve direncini yok ediyorlar. 14 Mayıs 1950 den sonra yaşadığımız acı toplumsal olaylar saldırılar suikastlar toptan katliamlar vs. hepsi ama hepsinin kaynağı açık bütçeler ve Laik eğitimden uzaklaşmalardır. Size atılan kurşun da açık bütçelerden ve laik eğitimden uzaklaşmaların acı ve güncel bir sonucudur.

Bir daha Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na ve de diğer bütün Kemallere, Devletlere, Yıldırım'lara Davutoğlularına kurşun sıkılmasına son vermek istiyorsanız açık bütçeye son vermek ve laik eğitime dönmek için mücadele bayrağınızı Atatürk gibi İsmet İnönü gibi açınız. Aksi halde daha çok Kemal Kılıçdaroğlu’lara kurşunlar sıkılmaya devam edecektir. Gazetem ve Türk milletinin bir ferdi olarak size içtenlikle geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum.

Dost acı söyler.

Kaynaklar:

1-      Prof. Dr. Mustafa Aysan: Atatürk’ün Ekonomi Politikası Ekonomik ve Sosyal Yayınlar 1980 İstanbul.

2-      Op Dr. Aytekin Ertuğrul: Gafletteki Yöneticilerin Anayasayı İhlal Bütçeleri: Lazer Yayınları Ankara 2005. 

3-      Op. Dr. Aytekin Ertuğrul: BÜYÜK İhanet ve Milli Reaksiyonlar: Togan Yayınları 2015 İstanbul.

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yarın tüm Türkiye'de denetleme yapılacak
Yarın tüm Türkiye'de denetleme yapılacak
Ambulans ile otomobil  çarpıştı
Ambulans ile otomobil çarpıştı